(Input html or adsense code here)

Pokud vás některý článek zaujal, prosím zanechte Váš komentář a nebo dotaz k tématu právní ochrany. Možná pomůžete dalšímu hledajícímu člověku a nebo přispějete do diskuze.

Informace, které jsou na této stránce uvedené byste neměli brát jako přesné a aktuální. Aktuální informace a data naleznete vždy u pojišťovny nabízející pojištění právní ochrany.


Posledně Hledané
Doporučené stránky

 

postheadericon Pojištění právní ochrany – Jak se pojistit

Může to znít složitě, ale je to v celku jednoduché a díky internetu toto pojištění získá snadno a výhodně opravdu každý. V tomto článku se zaměříme na to, co je pojištění právní ochrany, na co se vztahuje a kde ho můžete výhodně zajistit. Tento článek nemusí být aktuální a přesný. Přesné informace získáte od vaší pojišťovny.

Co je pojištění právní ochrany?

Znamená to, že výměnou za pravidelné měsíční platby máte s pojišťovnou smlouvu že v případě potřeby za vás zaplatí soudní výdaje a náklady, náklady na soudní znalce a právní zástupce a některé další výdaje.

Na druhou stranu toto pojištění právní ochrany NEzahrnuje krytí pokuty a náhrady škody, které jste způsobili. Dále není součástí pojištění zastupování pojišťovnou v právních sporech, kdy vás někdo žaluje o náhradu škody kterou jste způsobili. Mohou to být i další věci, ve kterých vás pojišťovna nebude zastupovat a krýt, pro aktuální informace je třeba se zeptat přímo pracovníka pojišťovny.

Pojišťění právní ochrany platí stejně jako u pojištění odpovědnosti za škodu po celé Evropě.

Kde mohu toto pojištění zřídit?

Pojištění právní ochrany zajišťuje například pojišťovna Generali a Kooperativa pojišťovna. Doporučuji ale podívat se na srovnání všech pojišťoven poskytující tyto služby abyste si vybrali tu, která vám poskytne kompromis mezi kvalitními službami a nízkou cenou. Porovnání tohoto druhu pojištění naleznete například na webu Wedos.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Leave a Reply