(Input html or adsense code here)

Pokud vás některý článek zaujal, prosím zanechte Váš komentář a nebo dotaz k tématu právní ochrany. Možná pomůžete dalšímu hledajícímu člověku a nebo přispějete do diskuze.

Informace, které jsou na této stránce uvedené byste neměli brát jako přesné a aktuální. Aktuální informace a data naleznete vždy u pojišťovny nabízející pojištění právní ochrany.


Posledně Hledané
Doporučené stránky

 

postheadericon Pojištění právní ochrany

Dvě známé pojišťovny právní ochrany

Pojišťovny UNIQA a D.A.S v rámci marketingové strategie spolupracují v oblasti pojištění vozidel a poskytují společný produkt neboli pojištění složené z povinného ručení a havarijního pojištění UNIQA a pojištění právní ochrany vozidel D.A.S. Povinné ručení je povinen uzavírat každý motorista a havarijní pojištění již bývá součástí koupě nového motorového vozidla, ale samozřejmě je jej možno sjednat samostatně. Pojištění právní ochrany je považováno za doplňkový produkt, jehož potenciál není v České Republice zdaleka tak využívaný jako v jiných zemí. Tyto dvě velké společnosti poskytující pojištění se rozhodli společně zasazovat pro prosazení pojištění právní ochrany, aby se stalo stabilní součástí komplexního pojištění motoristů. Jejich společné pojištění lze sjednat na široké prodejní síti obou pojišťoven, ale samozřejmě je zde i možnost sjednání online, což je nesporná výhody pro občany ČR, kteří nemají času nazbyt.

Pojišťovna právní ochrany D.A.S.

Tato pojišťovna se jako jediná svého druhu v České Republice zabývá pouze pojištěním právní ochrany. Pojišťovna vznikla roku 1995 a nabízí jediný produkt pojištění právní ochrany a to hned v několika verzích. Pojištění právní ochrany zajistí klientům komplexní servis bez dalších vynaložených finančních prostředků. Pojišťovna nefiguruje pouze u nás, ale je to dceřiná společnost velké společnosti podnikající v Mnichově.

Verze pojištění právní ochrany pojišťovny D.A.S

Jednotlivá pojištění jsou rozdělena do tzv. cenově zvýhodněných balíčků. Mezi balíčky patří Rodina STANDARD, jehož cílem je pojištění rodiny a zaměstnance, Rodina MOTO, pojištění rodiny, vozidla a jeho řidiče, Rodina MAX, pojištění vztahující se na rodinu, nemovitost, zaměstnance, vozidlo, jeho řidiče a úrazové připojištění, Řidič PROFI, cílem je pojištění zaměstnance jako řidiče motorového vozidla. Toto jsou čtyři základní balíčky pojištění poskytované pojišťovnou D.A.S.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Leave a Reply